Serbian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best serbian forum for anime...
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Anime/Manga Download Request

Go down 
2 posters
AuthorMessage
WolfSong
Administrator
WolfSong


Posts : 269
Join date : 2010-04-26
Age : 30

Anime/Manga Download Request Empty
PostSubject: Anime/Manga Download Request   Anime/Manga Download Request EmptySun May 02, 2010 11:04 am

ako vam je potreban neki anime ili manga za downlaod, a on jos nije postavljne na nas forum, napisite ovde naziv anime-a ili mange, zanr i postavite cover nekog vol. iz mange ili cover iz anime...

Ukoliko ispunite sve ove uslove, neko ce se sigurno odazvati vasem zahtevu i postaviti vam ono sto ste trazili za download
Back to top Go down
https://animeinmyheart.rpg-board.net
BlueBird
Administrator
BlueBird


Posts : 100
Join date : 2010-04-26
Age : 27

Anime/Manga Download Request Empty
PostSubject: Re: Anime/Manga Download Request   Anime/Manga Download Request EmptySun May 02, 2010 11:06 am

E meni....moze Shugo chara anime ^^ Ako nije problem bila bih vam veoma zahvalna Smile
Back to top Go down
WolfSong
Administrator
WolfSong


Posts : 269
Join date : 2010-04-26
Age : 30

Anime/Manga Download Request Empty
PostSubject: Re: Anime/Manga Download Request   Anime/Manga Download Request EmptySun May 02, 2010 11:11 am

BlueBird wrote:
E meni....moze Shugo chara anime ^^ Ako nije problem bila bih vam veoma zahvalna Smile

zar ne znas da procitas sta sam gore napisao??? cover anime-a postavi, zanr anime i ime animea... tek onda se uvazava zahtev
Back to top Go down
https://animeinmyheart.rpg-board.net
 
Anime/Manga Download Request
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Naruto manga u boji
» Razgovor o Anime-u
» Razgovor o Anime-ima
» Razgovor o Anime-u
» Razgovor o Anime-u?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Anime Forum :: ALL OTHER :: Download Zone-
Jump to: